FAQ

Jak získám vstupenky? Jak získám vstupenky?
Kdy se zápas hraje? Kdy se zápas hraje?
Kde je na stadionu moje sedadlo? Kde je na stadionu moje sedadlo?
Poskytují se slevy pro děti? Poskytují se slevy pro děti?
Máme sedadla u sebe? Máme sedadla u sebe?
Jsou ve vašich cenách zahrnuty nějaké poplatky? Jsou ve vašich cenách zahrnuty nějaké poplatky?

Jak získám vstupenky?

Musíte si vytisknout potvrzení o rezervaci, které vám zašleme e-mailem, a přivézt kopii s sebou do Madridu. Pokud máte vstupenky na Real Madrid, musíte si vyměnit své potvrzení o rezervaci za vstupenky náš agent v Madridu, v centru Madridu. Pokud máte vstupenky na Atletico Madrid, budete si muset vyměnit potvrzení o rezervaci za vstupenky na zápas na jejich stadionu Estadio Wanda Metropolitano. Otevírací doba a všechny důležité podrobnosti budou srozumitelně uvedeny na potvrzení o rezervaci.
Zpět na FAQ

Kdy se zápas hraje?

Přesné datum a čas utkání bude potvrzeno asi 4–9 dnů před zápasem. Víkendový zápas se hraje vždy v sobotu nebo v neděli, zápas ve všední den se hraje vždy v úterý nebo ve středu. Čas zahajovacího výkopu bude také potvrzen 4 – 9 dnů před utkáním, ale zpravidla je stanoven mezi 15. a 22. hodinou. Rozpis údajů zápasu a časů zahajovacích výkopů si můžete zkontrolovat na webových stránkách příslušného klubu. Podle toho si prosím vše naplánujte, protože za žádných okolností NEBUDEME na zápasy v Madridu refundovat peníze, ani rušit vstupenky. Ve věci potvrzení data a času vás nebudeme kontaktovat, ale budeme se snažit potvrzené datum a čas zveřejnit co nejdříve po obdržení na našich webových stránkách.
Zpět na FAQ

Kde je na stadionu moje sedadlo?

Aby byl daný zápas pro vás co nejpříjemnějším a nejbezpečnějším zážitkem, budete na stadionu vždycky sedět mezi domácími příznivci a/nebo v neutrálním pásmu. Žádáme vás, abyste na sobě nenosili žádné barvy, ani nefandili se vzdálenými fanoušky. Pokud nebudete respektovat tato pravidla, může vám být přístup na stadion odepřen nebo můžete být ze stadionu vykázáni. Nemůžeme vám zaručit, ani zajistit nějaká specifická čísla sedadel nebo řady. Nesmíte na sobě mít džíny, košile nebo sportovní obuv s nápisy Real Madrid/Atletico Madrid.
Zpět na FAQ

Poskytují se slevy pro děti?

Ano, děti mladší 4 let mají na fotbalový zápas v Madridu přístup povolen, pokud budou celou dobu v přítomnosti dospělé osoby a budou sedět dospělému na klíně. Všechny děti starší 5 let musí mít na našich stránkách platnou vstupenku.
Zpět na FAQ

Máme sedadla u sebe?

Pokud si zarezervujete více než 3 sedadla, nemůžeme vám zaručit, že budete mít všechna sedadla vedle sebe. Budete možná riskovat rozdělení do malých skupinek 2+2, 2+3, 3+3, 2+2+3 atd. Pokud si ale budete dělat rezervaci našim prostřednictvím, zaručujeme vám, že NIKDY nedostanete žádné izolované SAMOSTATNÉ SEDADLO. Vždy se snažíme, aby skupiny seděly co možná nejblíže u sebe.
Zpět na FAQ

Jsou ve vašich cenách zahrnuty nějaké poplatky?

Ano, vytištěné ceny na vstupenkách, které si vyzvednete v Madridu, jsou platné pro členy Real Madridu nebo Atletico Madridu. Tím máme na mysli držitele permanentních vstupenek, kteří mají vstupenky na každý domácí zápas, takže cena jejich vstupenky je zlevněná a bude levnější než váš lístek. Důvodem je, že v červenci/srpnu nakupujeme vstupenky na každý zápas sezóny prostřednictvím oficiálního agenta. Tímto způsobem můžeme nabídnout vstupenky na celou sezónu, takže si můžete naplánovat svou cestu na fotbal do Madridu předem. Proto ale nakupujeme a prodáváme vstupenky, které jsou o 25% až 50% dražší, než jsou vstupenky držitelů sezónních permanentek, což je cena, která je vytištěna na vstupence, jíž obdržíte. A naše cena na některé zápasy jako proti FC Barcelona, Villareal, Valencia, Sevilla, místní derby, Ligu šampionů atd. může být 2 až 3krát vyšší, než je cena vstupenky.
Zpět na FAQ

 

228 880 877 228 880 877 E-mail E-mail
Nákupní košík