O FotbalMadrid.cz

FotbalMadrid.cz jsou webové stránky pro fotbalové fanoušky, které jim snadno a bezpečným způsobem pomůžou získat přístup k informacím a sehnat vstupenky na zápasy v Madridu.

Informace o Real Madridu:

6. březen 1902 je datum, kdy Juan Padrós jako prezident , založil Real Madrid CF. V tomto roce, kdy se odehrál první zápas mezi Real Madridem a FC Barcelonou a Barcelona vyhrála 3-1,  se zrodilo El Classico, španělské derby. Real Madrid se ve Španělsku stal rychle velmi důležitým klubem a zapsal se i do fotbalu evropského. Real Madrid je jedním z největších klubů na světě a jeho bílý trikot nosí mnoho slavných hráčů. Legendy jako Paul Breitner, Butragueño, Beckham, Di Stéfano, Figo, Hugo Sánchez, Michael Laudrup, Puskas, Suker a Zidane! Real Madrid vyhrál mistrovství Španělska více než 30krát, Španělský pohár 17krát, Ligu mistrů 9krát a Pohár UEFA dvakrát. Toto dědictví a způsob, jak Real Madrid vždycky hraje fotbal plus atmosféra na Bernabéu, je nezapomenutelným zážitkem.

Informace o Atlético Madrid:

Rok po Real MAdridu byl v roce 1903 založen Atlético Madrid. Přestože je Atlético Madrid považován za "malý" madridský fotbalový klub, není to tak zcela pravda, protže Atlético Madrid má svou vlastní velkolepou historii. Atlético Madrid vyhrál mistrovství Španělska 9krát, naposledy v roce 1966, ve stejném roce vyhrál svůj 5. titul ve Španělském poháru. A navíc, Atlético MAdrid také vyhrál dva evropské tituly.  Takže Atlético Madrid není jen velkým klubem ve Španělsku, ale také v Evropě; a vidět tento klub hrát na jejich nádherném stadionu Vincenta Calderona je vždy velký zážitek.

O FotbalMadrid.cz

 

228 880 877 228 880 877 E-mail E-mail
Nákupní košík