Spain vs Sweden Euro Qualifier

Spain vs Sweden Euro Qualifier

pon, 10 čer 2019, Estadio Santiago Bernabeu.

Od Kč 2992
  • Info
  • Kategorie
Mějte prosím na paměti následující:
* Konečné datum a čas budou potvrzeny 4-10 dny před datem zápasu. V případě pochybností zkontrolujte klubové stránky.
* NIKDY nebudete mít žádná samostatná sedadla. Vždy budete mít místa vedle svých přátel, přímo před nebo přímo za svými přáteli, pokud si budete dělat rezervaci dohromady. Toto vám můžeme zaručit!
  * Vždy budete sedět mezi domácími příznivci.
* Musíte si vytisknout potvrzení o rezervaci, které vám zašleme e-mailem, a kopii přivézt s sebou do Madridu. Pokud máte vstupenky na Real Madrid, musíte si vyměnit potvrzení o rezervaci za  vstupenky na zápas v hotelub NH Embajada, Santa Engracia 5, v centru Madridu. Pokud máte vstupenky na Atlético Madrid, budete si muset vyměnit potvrzení o rezervaci za vstupenky na zápas na jejich stadionu Vicenta Calderóna. Otevírací doba a všechny relevantní informace budou srozumitelně uvedeny na potvrzení  o rezervaci.
* Před vyplněním své rezervace si prosím pozorně přečtěte následující podmínky. Víc o rozmístění sedadel a kategoriích, které si můžete rezervovat pro svůj fotbalový zápas, si přečtěte níže.
CATEGORY 1: Premium: Long side - Center CATEGORY 1: Long side - Wing/Side CATEGORY 2: Long side - Upper level 5 and 6 CATEGORY 3: Short side CATEGORY 4: Long side - Upper level 6 and 7 CATEGORY 5: Short side - Upper levels

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Informace o místě

Adresa

Estadio Santiago Bernabeu

Adresa
Avenida Concha Espina 1, 28036 Madrid Spain

×