Podmínky

Mějte prosím na paměti, že jakmile své vstupenky potvrdíte a zaplatíte, nelze je už vyměnit, vrátit, ani stornovat. Po dokončení vaší rezervace si prosím vytiskněte kopii potvrzení o rezervaci. My vám potom zašlete potvrzení o rezervaci na vaši e-mailovou adresu.

Vstupenky:

Své vstupenky na zápas REAL MADRID musíte vyzvednout před zápasem v určitém hotelu v centru Madridu. Vstupenky na ATLÉTICO MADRID si musíte vyzvednout na jejich stadionu Vincenta Calderóna. Adresa a otevírací doba jak hotelu (na utkání Real Madridu), tak vyzvedávacího místa na stadionu Vincenta Calderóna (na Atlético Madrid) budou srozumitelně uvedeny na poukázce, kterou vám zašleme e-mailem; je také možné nalézt tyto informace pod heslem 'KONTAKTY in Madrid' a kliknutím na KONTAKTY KONTAKTY.

Datum zápasu

Přesné datum a čas utkání bude potvrzeno 4 až 10 dnů před zápasem. Víkendové zápasy se hrají vždy v sobotu nebo v neděli, zápasy ve všední den se hrají vždy v úterý, v středa nebo v čtvrtek. Čas zahajovacího výkopu se také potvrzuje 4 až 9 dnů před zápasem, ale zpravidla je stanoven mezi 15. a 22. hodinou. Data rozpisu utkání a časy zahajovacích výkopů si můžete ověřit na webových stránkách příslušného klubu. Podle toho si prosím všechno naplánujte, protože za žádných okolností NEBUDEME za zápasy v Madridu refundovat peníze, ani stornovat ŽÁDNÉ vstupenky. Ve věci potvrzení data a času vás kontaktovat nebudeme, ale vynasnažíme se  potvrzené datum a čas zveřejnit na našich webových stránkách co nejdříve po obdržení.

Místa k sezení

Aby bylo utkání pro vás co nejpříjemnějším a nejbezpečnějším zážitkem, budete na stadionu vždycky sedět mezi domácími příznivci a/nebo v neutrálním pásmu. Žádáme vás, abyste na sobě nenosili žádné barvy hostujícího týmu,  což zahrnuje košile, šátky atd., a ani  hostujícím týmům nefandili. Více se dozvíte v našich Často kladených otázkách FAQ. Pokud si budete rezervovat víc než 3 vstupenky, nemůžeme vám zaručit, že budete sedět vedle sebe. Existuje zde riziko, že budete rozděleni do skupin po 2 nebo i po 3. Můžeme vám však zaručit, že nikdy nebudete sedět sami. Pokud budete rozdělení, náš delegát se vynasnaží, abyste seděli ve stejné části stadionu, ale nemůžeme vám to zaručit

Často kladené otázky FAQ

Pokud máte nějaké dotazy, doporučujeme vám si přečíst naše Často kladné otázky FAQ

Ceny a rezervační poplatky

Cena, kterou za vstupenky zaplatíte na našich webových stránkách zahrnuje rezervační poplatek pro fotbalový klub, našeho místního delegáta a pro nás. Více si prosím přečtěte v našich Často kladených otázkách FAQ.

Při zakoupení vstupenek prostřednictvím tohoto systému souhlasíte se závazky výše uvedených obchodních podmínek.

Podmínky, FotbalMadrid.cz

 

228 880 877 228 880 877 E-mail E-mail
Nákupní košík